Marmaris / Muğla
+90 537 450 43 48
info@marmaristuzevi.com

Covid-19 Bilgilendirme

Tuzdan Gelen Sağlık

Sayın Misafirlerimiz,

Corona virüsü, gribe yol açan diğer virüslerle benzemektedir. Haloterapi(Tuz terapi)lerine devam ederseniz bağışıklık sisteminiz daha güçlü ve sağlıklı hale gelir. Bu nedenle sağlıklı insanların virüslerle ilgili bir sorunu olmayacaktır. Corona gibi salgın hastalıklardan korunmanın en efektif yolu önerilen korunma yolları yanından, standarda uygun yapılmış Tuz Odaların da uygulanan Haloterapi dir.

Tuz tedavisi nasıl yardımcı olabilir?

Tuz Mağaralarından çıkan yüksek mineralli doğal tuzlar, oda içerisine mikron düzeyde püskürtülerek insanların soluması sağlanır. Bu şekilde solunum yollarının dezenfekte edilmesi ve güçlendirilmesi ile herhangi bir virüsün enfekte olma durumu ortadan kaldırılır.

Akciğerleriniz tuz tarafından temizlendiğinde, istenmeyen bakteriler gibi şeyleri de dışarı atarlar. Tuz parçacıklarını elektrikli süpürge olarak düşünün. Tüm kötü bakterileri temizler, akciğerlerinizi detoksifiye ederler, böylece her zamanki gibi güçlü olurlar. Sonuç olarak, akciğerleriniz daha yüksek oksijen alımına sahip olacaktır. Daha fazla oksijen, daha yüksek enerji ve genel sağlık iyileştirmesi anlamına gelir. Bağışıklık sisteminiz güçlenecek ve enfeksiyonların vücudunuzu istila etmesini zorlaştıracaktır.

Tuz aerosolü enfeksiyonlarla savaşır, anti bakteriyel, anti viral ve anti mantardır. Corona virüs ve gelecekte kesinlikle ortaya çıkacak benzerleri için çevrenizin farkında olmanız önemli olmakla birlikte, sakin kalmak önemlidir. Doğru önleyici tedbirlerle, bu hastalıklara yakalama şansınız çok düşüktür. Bugün tuz terapisini deneyin, gelecekteki benliğiniz size teşekkür edecektir.

Saygılarımızla,

İsmail Mercan

+90 537 450 43 48

www.marmaristuzevi.com

Canlı Destek
Canlı Destek
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim ?

* Sağlığınız bizim için önemli.